OTA YHTEYTTÄ

Myyntipalvelumme

Myyntitiimimme auttaa mielellään kaikissa
kysymyksissä arkisin kello 7–15.

Palvelemme numeroissa:
020 72 999 20 (Mikkeli) mikkeli@palvelutukkuitasuomi.fi
020 72 999 21 (Kuopio) kuopio@palvelutukkuitasuomi.fi

Tiina Saarivuori
Virve Tiusanen
Virve Tiusanen
Tuulia Mäkinen
Tuulia Mäkinen

Tarja Kankkunen
Toimitusjohtaja
Tarja Kankkunen

GSM 050 370 4308
tarja.kankkunen@palvelutukkuitasuomi.fi

Janne Tulla
Asiakkuuspäällikkö
Janne Tulla
GSM 044 357 5518
janne.tulla@palvelutukkuitasuomi.fi

Jani Kaartinen
Logistiikkapäällikkö
Jani Kaartinen
GSM 040 718 2216
jani.kaartinen@palvelutukkuitasuomi.fi

Aleksis Pulkkinen
Ostaja
Aleksis Pulkkinen
GSM 044 744 2802
aleksis.pulkkinen@palvelutukkuitasuomi.fi

Mervi Kaipainen
Laskutus ja taloushallinto
Mervi Kaipainen
GSM 044 744 2800
mervi.kaipainen@palvelutukkuitasuomi.fi

 

 

Palvelemme asiakkaitamme vuorokauden ympäri verkkokaupassamme. Voit hoitaa tilauksesi helposti itsellesi parhaiten sopivaan aikaan 24/7! Tilatut tuotteet toimitetaan perille toivomasi aikataulun mukaan.

Verkkokauppa verkkokauppaan 

Jos sinulla ei vielä ole verkkokaupassamme tarvittavia käyttäjätunnuksia, saat ne myyntipalvelustamme.

Palvelutukku Itä-Suomi

Mikkeli
Pomonkatu 5
50100 MIKKELI
Puh. 020 72 999 20
mikkeli@palvelutukkuitasuomi.fi

Kuopio
Rauhalahdentie 8
70780 KUOPIO
Puh. 020 72 999 21
kuopio@palvelutukkuitasuomi.fi

facebook2